BİZİ ARAYIN
0533 644 65 98
facebook
Referanslar
Hakkımızda

Kayrakci.com firmamızın web sitesine hoşgeldiniz. Kayrak taşları Bodrum ve Muğla olmak üzere ülkemizin çeşitli yörelerindeki ocaklardan çıkarılmaktadır. Yüksek basınç altında kırılmış veya düz tabakalar halinde bulunmaktadırlar. Ocaklardan tabaka veya düzgün olarak çıkarılan kayrak taşları pürüzlü yüzeylere de sahip olabilmektedir.

İstanbul merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız alımlarınızda ürünlerini ülkemizin her yöresi ve bölgesine ulaştırmaktadır. Son yıllarda inşaat sektörü ve dış cephe kaplama alanında hatta iç dekorasyon alanında da mimarların sıkça tercih ettiği doğal taş kaplama yöntemlerinin en başında gelmektedir.

Dekoratif ve şık bir atmosfer yakalamak isteyen ziyaretçilerimiz web sitemizdeki ürünlerimizi inceleyebilirler. Yaşam alanlarımızın güzel görünümlü, nostaljik bir görüntüye sahip olması için en çok tercih edilen doğal taş modeli kayrak taşıdır. İstenilen ebatlara göre kayrak taşları sizlere sunulabilmektedir. Kayrak taşları çok farklı minreal türevleri nedeni ile değişik renk ve desenlerle alanlarınızı süsleyebilmektedir. Çatı kaplamalarında, zemin kaplamalarında, bahçe duvarlarında, merdivenlerde, dış kaplamalarda,döşemelerde ve peyzaj uygulamalarında bu taş modellerini sıkça görebilirsiniz.

Kayrak taşları alanında ton fiyatlarının en uygun olanını almak için web sitemizde yer alan irtibat numaralarından firmamıza ulaşabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat
  Tüm Türkiye'ye
 • Taksit İmkanı
  Kredi kartına taksit
 • Ödeme Seçeneği
  K. Kartı / havale / eft
 • Müşteri Desteği
  Anlık bilgi merkezi
Referanslarımız
Hizmet verdiğimiz firmaların bazılarını sitemizde sizlerle paylaştık. Daha fazlası için bizi arayın.