BİZİ ARAYIN
0533 644 65 98
facebook
Referanslar
Desenli Çakıl Taşlar 11
paylaş


RENKLER:
 Beyaz, Siyah, Bej, Sarı, Kırmızı, Yeşil, Gri Uygulama Şekilleri


1. Yerinde uygulama :
Mimari projede uygulama alanları belirlenerek bilgisayar destekli desen tasarımı yapılır. Desenlerin 1/1 kalıpları imal edilerek uygulama alanına serilir ve daha sonra çakılların becerikli montörler tek tek elle dizimine başlar. Uygulama derinliği bitmiş zeminden itibaren 9cm olmalıdır. Montajı bittiği zaman Sertleşme sürecinin ardından temizliği yapılarak kilitleme macunu tatbik edilir. Çakıllar montörler tarafından tek tek elle toplanır ve yine tek tek elle dizilir. Bir metrekarede taşların et kanlığına göre 2600-4000 adet çakıl bulunur.

2. File üzerine uygulama: Bu imalat çakılın file üzerine dikey olarak yapıştırılması ile gerçekleştirilir. Uygulama derinliği bitmiş döşemeden itibaren 3cm’dir.File üzerine uygulamalar: Uygulama derinliğinin kısıtlı olduğu projelerde tercih edilmektedir., birim m2 ye düşen ağırlığın minimumda tutulmasının öngörüldüğü, montörlerimize çalışma izninin alınamadığı ve ihracata gönderdiğimiz işlerde file üzerine uygulama yapılır.

Uygulama Yerleri

Dış mekan: Bahçe, teras, balkon, sahanlık, havuz çevresi vb. yerlerde ahşab seramik, granit, mermer, traverten gibi yer döşemeleri arasında, göbek veya bordür olarak; ayrıca bahçede çiçeklik ve çimenlik saha çevresinde, yürüyüş yollarında garaj otopark sahalarında uygulanabilir.

İç mekan: Giriş, hollerde, ve salon bolkonlarda göbek ve ya bordür şeklinde, ahşab parke seramik, granit, mermer malzeme arasında uygulanabilir.

 • Hızlı Teslimat
  Tüm Türkiye'ye
 • Taksit İmkanı
  Kredi kartına taksit
 • Ödeme Seçeneği
  K. Kartı / havale / eft
 • Müşteri Desteği
  Anlık bilgi merkezi
Referanslarımız
Hizmet verdiğimiz firmaların bazılarını sitemizde sizlerle paylaştık. Daha fazlası için bizi arayın.