BİZİ ARAYIN
0533 644 65 98
facebook
Referanslar
Ahşap Travers Bahçe Dizayn
paylaş


 STOKLARIMIZDA TRAVERS: Daha çok demir yollarında rayların altına döşenen demir, ahşap ve betondan imal edilen demir yolu destek malzemesidir.

        Peyzajda Travers; zaten emprenyeli ahşap malzeme olan travers, demiryollarında rayların altında doğal olarak tekrar bir yakıt emilimine tabi olur. Bu sebeple en zor iklim koşullarına uyumlu ve uzun ömürlü bir ahşap malzeme olarak karşımıza çıkar. Traversler bu dayanımınından dolayı giderek artan oranda park ve bahçe düzenlemelerinde kullanılmakta, bahçeler için vazgeçilmez bir öğe olmaktadır.
        Travers yeşil alanlarımızla uyumlu, sıcak görüntüsü olan bir malzemedir.
Sağlığa etkileri net olarak bilinmemekle beraber ahşap travers ekolojik emprenye işleminden geçtiği için sağlığa zararı minimumdur.

         Travers dayanıklılığının yanısıra, kolayca sökülüp uygulanabilirliği, taşınabilirliği, hem duvar malzemesi hemde merdiven gibi kullanımlar olarak karşımıza çıktığı için peyzaj alanlarının vazgeçilmez bir elemanı olmuştur. Ayrıca diğer yapı materyalleri düşünüldüğünde hızlı tesisi edildiği içinde tercih edilmektedir.
        Problemli alanlarda şev taşı veya taş duvarlara alternatif bir malzeme olarak bahçe kademelendirmede en çok tercih edilen malzemedir.

        Ahşap travers doğal taşçı stoklarında olup hem bu malzemenin satışı hemde yerinde uygulama hizmeti vermektedir.


 • Hızlı Teslimat
  Tüm Türkiye'ye
 • Taksit İmkanı
  Kredi kartına taksit
 • Ödeme Seçeneği
  K. Kartı / havale / eft
 • Müşteri Desteği
  Anlık bilgi merkezi
Referanslarımız
Hizmet verdiğimiz firmaların bazılarını sitemizde sizlerle paylaştık. Daha fazlası için bizi arayın.